O pasiece

O pasiece

Dyplom   1964.06.07

Pasieka Wojszki
Rodzina Januszkiewicz zajmuje się pszczelarstwem od 4 pokoleń (prowadzenie pasiek "metodą Januszkiewicza" - metoda opisane w literaturze fachowej), bierze m.in. udział w organizowanej co roku Podlaskiej Biesiadzie Miodowej, a liczne nagrody i wyróżnienia za jakość miodu (badania jakościowe przeprowadzane przez Akademie Medyczną w Białymstoku) świadczą o wysokiej klasie gospodarstwa. 
 
Srebrny Krzyż Zasługi
Dyplom   2015.03 13
Ponadto Leon Januszkiewicz został doceniony za wkład w rozwój pszczelarstwa w Polsce i otrzymał  Srebrny Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dodatkowo zastaliśmy docenieni przez Ministra Gospodarki za zaangażowanie i wpływ na rozwój pszczelarstwa polskiego.
 

 

 

Nasz miód pochodzi z ZIELONYCH PŁUC POLSKI, z Podlasia, m.in. z Puszczy Ladzkiej, wchodzącej w skład Puszczy Białowieskiej, ok. 30-40 km na południe od Białegostoku, z pasiek stacjonarnych jak i wędrownych, które są przewożone w sezonie i lokalizowane przy polach rzepaku oraz gryki.
 
UWAGA Niniejsza strona używa pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie cookies w Twojej przeglądarce.